Świetlica Niedalino

 Instruktorem świetlicy jest Daria Wójcik.

 Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12-18

 

 

Warsztaty fotograficzne

Zapraszamy młodzież i dorosłych z gminy Świeszyno do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych, które odbędą się w Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka - Bibliotece Publicznej. Trzygodzinne zajęcia planowane są w następujących terminach: 23 i 28 września oraz wyjście w plener i zajęcia praktyczne (termin zostanie ustalony na zajęciach). Start godzina 17.00

Zapisy mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 337 847 oraz 601 455 496.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia poprowadzi GRZEGORZ FUNKE. Członek rzeczywisty Związku Polskich Artystów Fotografików i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców. Mieszkaniec Koszalina od 1951 roku. Absolwent Politechniki Gdańskiej. Doktor nauk technicznych.

Warsztaty organizuje Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne ORZEŁ Świeszyno ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK otrzymanych w ramach konkursu grantowego “Tu mieszkam, tu zmieniam”. Partnerem projektu jest Multimedialne Centrum Kultury e-Eureka - Biblioteka Publiczna w Świeszynie.