Koniec karnawału na jazzowo!

10 lutego, w ostatnią sobotę karnawału w świeszyńskim centrum kultury odbył się koncert jazzowy! Zespół w składzie: Maciej Tubis - instrumenty klawiszowe, Paweł Puszczało - kontrabas, Przemysław Pacan - perkusja czyli TUBIS TRIO zagrał nam niemal całą swoją ostatnią płytę THE TRUTH, wydaną nakładem holenderskiej wytwórni Challenge Records.

 

 

Czytaj więcej...

Dziecięcy Parlament przy MCK!

W trakcie szczerych rozmów, które prowadziliśmy z dziećmi podczas zajęć w okresie tegorocznych ferii, powstał pomysł cyklicznych spotkań i działań naszej najmłodszej młodzieży.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Ferie w MCK - nauka, zabawa, odpoczynek

W świeszyńskim Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka - Biblioteka Publiczna w czasie ferii ponad 50 dziewcząt i chłopców bardzo aktywnie spędzało swój wolny czas (w tym – w pierwszym tygodniu 31 osób, a w drugim 22 osoby).

 

 

Czytaj więcej...

Pierwszy koncert kolęd i pastorałek za nami!

W pierwszy piątek lutego w MCK e-Eureka - BP w Świeszynie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu wszystkich świeszyńskich zespołów działających na terenie naszej gminy. Gośćmi występu był Chór Wojtana.

 

 

Czytaj więcej...

Końcówka karnawału z przytupem!

3 lutego do Świeszyna przyjechała Warszawska Orkiestra Sentymentalna, zespół, którego utwory często goszczą w popularnym telewizyjnym teleturnieju "Jaka to melodia"!

 

 

 

Czytaj więcej...

Tubis Trio - walentynkowy koncert w MCK!

10 lutego 2018 r. o godz. 18.00 w Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka - Biblioteka Publiczna w Świeszynie odbędzie się koncert zespołu TUBIS TRIO!

Czytaj więcej...