PIOTR WOŹNIAK na koncercie w Świeszynie

VII Świeszyńska Wieczornica już tuż tuż!
17 grudnia na godz. 17.00 zapraszamy do MCK e-Eureki w Świeszynie, gdzie wystąpi PIOTR WOŹNIAK!

Świeszyńska Wieczornica już na stałe wpisała się w kalendarz kulturalny świeszyńskiego centrum kultury. Od 7 już lat tuż przed świętami bożonarodzeniowymi zapraszamy Państwa na wyciszone, ciche i spokojne klimaty muzyki gitarą i piórem pisanej. Gościli już u nas m.in. Szymon Zychowicz, Basia Stępniak-Wilk, Robert Kasprzycki, Joanna Kondrat.

Tym razem w grudniowe, niedzielne popołudniowe wystąpi Piotr Woźniak! Gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent – przede wszystkim jednak charyzmatyczny wokalista.
To ta charyzma właśnie sprawia, że w pokoncertowych recenzjach i opiniach najczęściej powtarza się słowo „magia”.

Jego pierwsza autorska płyta „Dom na dachu” wydana została w 2010 roku, dwa lata później ukazało się dwupłytowe (CD + DVD) wydawnictwo „Jak ze źródła”, zawierające interpretacje polskich piosenek z początku lat 70, osobisty hołd Piotra, złożony polskim twórcom i wykonawcom tamtego czasu.
Najnowsza płyta „Tata Adama” ukazała się w kwietniu 2015 r. (MJM Music). To jedenaście piosenek - emocjonalnych i osobistych opowieści, oprawionych vintage'owym, akustycznym brzmieniem. Opowieści o potrzebie wsparcia, wybawienia z samotności, ale także o wpływie kota na rzeczywistość i o tym, jak powinny być pisane piosenki o miłości.
Od tej płyty trudno się oderwać. Jedno przesłuchanie na pewno nie wystarczy.

WSTĘP WOLNY. ILOŚĆ MIEJSC BARDZO OGRANICZONA.
"Karty wstępu" na koncert do odbioru w biurze MCK lub w bibliotece w Świeszynie od poniedziałku - 11 grudnia.
Zapisy na koncert pod numerem telefonu 739 260 200 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.