Latynoskie rytmy zawładnęły MCK!

W sobotę, 25 listopada, świeszyńskie centrum kultury gościło artystów Teatru Muza Variete, którzy zaprezentowali świeszyńskiej publiczności rewię latynoską!

Solistami tego wieczora byli: Michalina Olszewska, Ola Sobieraj, Paweł Barów i Bartek Czaja. Akompaniował im Jarosław Barów, a całość dopełniały piękne tancerki ubrane stosownie do śpiewanych piosenek. A hitów latynoskich nie zabrakło! Wybrzmiały m.in. Cambio dolor, Quantanamera, Conga, Amor, Desperado czy nasza rodzima piosenka - Kuba wyspa jak wulkan gorąca.

Kiedy przyjeżdżają do nas artyści z Muzy-Variete to jakby pewniakiem jest, że będzie jakiś konkurs z nagrodą! I tak było tym razem. Na scenę zaproszono sześciu Panów, którzy w rytm Mexicany tańczyli w kółeczku i przekazywali sobie z głowy na głowę piękne kapelusze. Szampana, który był główną nagrodą, wygrał tajemniczy Pan Fred, który jako ostatni został na scenie w kapeluszu!

Rewia przyciągnęła na salę Multimedialnego Centrum Kultury e-Eureka - Biblioteka Publiczna w Świeszynie komplet publiczności. W tej rodzinnej atmosferze i klimatycznej, acz nie klimatyzowanej sali bawiło się niemal 150 mieszkańców naszej gminy, którzy żywo reagowali na kolejne śpiewane przez artystów gorące hity, a nawet śpiewali utwory razem z solistami! Całość zakończyła się owacją na stojąco i bisami!

Gorący wieczór latynoski był dla wielu przedsmakiem tego wieczora - wiele osób wybierało się bowiem na zabawy z okazji zbliżających się imienin Andrzeja :)