Tomek Grdeń – „One Man Show”

Dnia 21 października 2017 r. o godz. 17 w Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka – Biblioteka Publiczna w Świeszynie odbędzie się recital standardów rock’n’rollowych, przebojów muzyki rozrywkowej oraz piosenek autorskich w wykonaniu Tomka Grdenia!

Tomek Grdeń to niezwykle utalentowany, obdarzony olbrzymim poczuciem humoru artysta. Podczas swych występów łączy zapomniany już prawie klimat swingu z kabaretowym podejściem do piosenek, publiczności i samego siebie. Występuje sam, rzadko jednak sam śpiewa, publiczność bowiem, wciągnięta do wspólnej zabawy z piosenką podśpiewuje, pogwizduje stając się chórem-orkiestrą!

Na program występu artysty składają się między innymi piosenki: Singing In The Rain, Strangers In The Night, What A Wonderful World, Fever, Zimny drań, Ta ostatnia niedziela oraz autorski numer Tomka zatytułowany Bestia.

Tomek Grdeń jest laureatem pierwszej nagrody I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. 2004. W latach 2003-2005 występował z Zenonem Laskowikiem. Współpracował wielokrotnie z orkiestrą Zbigniewa Górnego. Wziął udział w programie „Mam talent”.

Wstęp na koncert wolny, ale ilość miejsc jest OGRANICZONA!

Prosimy o rezerwację pod numerem telefonu: 739 260 200 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koncert odbędzie się w ramach realizowanego przez instytucję projektu "Słowa i opowieści w historii Świeszyna". Projekt realizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury - "Ojczysty - dodaj do ulubionych".